خیابان ستارخان - روبروی ولیعصر - ساختمان خضرا - طبقه ۳ - واحد ۳۵
۱۳۷۶ ۳۶۲۷ ۷۱ ۹۸+
info@shamimdanesh.com

شمیم دانش آفرینان پارس

ارائه خدمات اعزام دانشجو به خارج از کشور

اخبار

 • ممنوعیت انتقال به دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت ورودی های سال 2019 به بعد

  ممنوعیت انتقال به دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت ورودی های سال 2019 به بعد

  به اطلاع کلیه متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور می رساند بر اساس تصمیمات متخذه در جلسه مورخ 1397/6/7 شورایعالی برنامه ریزی، جهت دانشجویانی که از ابتدای سال 2019 (دی ماه 1397) در خارج از کشور شروع به تحصیل در یکی از رشته های علوم پزشکی نمایند، انتقال از دانشگاه های خارج از کشور به دانشگاه های علوم پزشکی داخل اعم از دولتی و غیر دولتی ممنوع می باشد.

   

  ادامه مطلب ...
 • شیوه نگارش رزومه

  شیوه نگارش رزومه

  اطلاعات شخصی :

  در این بخش اطلاعات هویتی شما از قبیل نام، نام خانوادگی، نام پدر و شماره ملی قرار می گیرد. همچنین شماره تماس و نشانی منزل نیز باید در این بخش ذکر شود. پست الکترونیکی که در این بخش برای خود معرفی می کنید حتما باید برای بحث تحصیلی یا کاری ساخته شده و باید حالت کاملا رسمی داشته باشد.

  اطلاعات سوابق تحصیلی :

  در این بخش باید اطلاعات مقاطع تحصیلی و دانشگاهی خود را بنویسید. ترتیب نوشتنتان باید از جدیدترین مدرک تحصیلی به عقب تنظیم شود. اطلاعاتی که باید بنویسید باید شامل نام مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، گرایش، نام دانشگاه محل تحصیل، زمان شروع و زمان فارغ التحصیلی و معدل شما در آن مقطع تحصیلی باشد. می توانید تا مدرک دیپلم پیش بروید و یا می توانید آن را هم قید نکنید.

  سوابقه شغلی :

  در این بخش سوابق شغلی خود را باید بیاورید. توجه داشته باشید که آوردن این بخش تنها در جهت نشان دادن تجربه شما در زمینه رشته مورد درخواستان است و فقط شغل های کاملا مرتبط با حوزه تحصیلی مورد نظر را نام ببرید. بهتر است ترتیب قرار گیری مطالب این بخش نیز از جدیدترین شغل به سمت قدیم ترها نوشته شود. نام و زمینه کاری شغل، زمان شروع و پایان آن و سمت شما در آن شغل از ملزوماتی است که حتما باید آن ها را قید کنید.

  سوابق علمی و پژوهشی :

  این بخش جزو مهمترین قسمت های رزومه تحصیلی است و هر چه غنی تر بودن آن به موفقیت رزومه کمک بیشتری می کند. این قسمت شامل چهار زیر مجموعه است که بهتر است به تفکیک نام برده شوند.

  اطلاعات پایان نامه :

  در این قسمت اطلاعات پایان نامه هایی را که در مقاطع گوناگون نوشته و ارایه کرده اید بنویسید. ابتدا باید اطلاعات پایان نامه کارشناسی ارشد خود را پر کنید و سپس سایر مقاطع را ذکر کنید. اطلاعاتی را که باید قید کنید شامل نام پایان نامه، نام اساتید راهنما و مشاور، تاریخ ارایه پایان نامه و در نهایت نمره کسب شده آن است.

  مقالات علمی و پژوهشی :

  مقالاتی را که تا به حال نوشته اید و چاپ شده اند در این قسمت بیاورید. اطلاعاتی را که باید در آن قید کنید شامل نام مقاله، نام مجله یا کنفرانسی که در آن ارایه و چاپ شده، نام نویسندگان و تاریخ چاپ آن می باشد. اگر مقاله ISI دارید که پذیرفته شده ولی هنوز چاپ نشده است می توانید آن را بنویسید ولی باید کد پذیرش آن را حتما ذکر کنید.

  کتاب های تالیفی یا ترجمه :

  اگر کتابی نوشته اید و یا ترجمه کرده اید که چاپ شده در این قسمت با آوردن اطلاعاتی از قبیل نام کتاب، نام نشر و تاریخ نشر آن، نام ببرید. توجه داشته باشید اطلاعات این قسمت زمانی ارزشمند خواهند بود که در رابطه با زمینه تحصیلی مورد درخواست باشد.

  اختراعات و پروژه های تحقیقاتی :

  اگر اختراعی دارید که ثبت شده است باید به آن با ذکر نام اختراع، حوزه فعالیتی آن و شماره ثبت اختراع  اشاره کنید. همچنین اگر در پروژه های تحقیقاتی شرکت نموده اید از آن ها در رزومه تحصیلی نام ببرید. اطلاعاتی که باید قید شود شامل نام پروژه تحقیقاتی، زمان انجام و سازمانی که پروژه برای آن کار شده، می باشد.

    افتخارات کسب شده :

   اگر در المپیادهای دانش آموزی  و دانش آموزی رتبه دارید و یا جزو رتبه های برتر کنکور مقاطع مختلف بوده اید و با جزو نفرات برتر دوره در یک مقطع تحصیلی قرار داشته اید، می توانید با ذکر جزییات در این بخش از آن ها نام ببرید.

  دوره های گذرانده شده:

  در این بخش دوره ها و کارگاه هایی که در زمینه رشته مورد تقاضایتان گذرانده اید با ذکر نام دوره، مدت دوره، نام اساتید دوره و محل دوره بنویسید.

  مهرات های زبان خارجی و نرم افزاری : 

  در این بخش میزان مهارت خود را در زبان خارجی بیاورید و اگر مدرکی در این زمینه دارید حتما آن را ذکر کنید. همچنین اگر نرم افزار تخصصی بلد هستید با قید میزان تسلط به آن، در این بخش از آن نام ببرید.

  معرف :

  بخش پایانی رزومه تحصیلی که در آن، نام اساتید و یا افرادی که معرف شما هستند با اشاره به جایگاه شغلی و درجه علمی آن ها آورده می شود. فقط توجه داشته باشید که حتما باید نامه معرفی این افراد را بعدا به صورت حضوری و در مصاحبه ارایه دهید.

   

  ادامه مطلب ...
 • آیین نامه ارشیابی مدارک خارج از کشور در سیستم وزارت بهداشت ایران

  آیین نامه ارشیابی مدارک خارج از کشور در سیستم وزارت بهداشت ایران

  آخرین آیین نامه ارزشیابی مدارک خارج از کشور در سیستم وزارت بهداشت در لینک زیر قابل دسترس خواهد بود:

  ادامه مطلب ...
 • آخرین آیین نامه انتقال به داخل ( مصوبه وزارت بهداشت )

  آخرین آیین نامه انتقال به داخل ( مصوبه وزارت بهداشت )

  وزارت بهداشت آخرین آیین نامه و دستور العمل متقاضیان انتقال به داخل ویژه دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های علوم پزشکی خارج از کشور را منتشر کرده است. میتوانید آیین نامه را از لینک اعلامی در ادامه مطلب دریافت نمایید .

  ادامه مطلب ...
 • دیدار مسئولین موسسه شمیم دانش با روسای دانشگاههای پزشکی

  دیدار مسئولین موسسه شمیم دانش با روسای دانشگاههای پزشکی

  دیدار مسئولین موسسه شمیم دانش آفرینان پارس با تعدادی از روسای دانشکده ها و دانشگاههای علوم پزشکی خارج از کشور از جمله فعالیتهای این موسسه در تابستان سال 1393 به شمار می اید .
   

   

  ادامه مطلب ...
 • آخرین لیست دانشگاههای خارج کشور مورد تائید وزارت بهداشت ایران برای سال 2019-2018

  آخرین لیست دانشگاههای خارج کشور مورد تائید وزارت بهداشت ایران برای سال 2019-2018
  ادامه مطلب ...
 • نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی توسط وزارت علوم

  نظام ارزشیابی مدارک تحصیلی توسط وزارت علوم

  لینک دریافت ضوابط ارزشیابی خاص هر کشور ویژه دانشجویان شاغل به تحصیل بعد از سپتامبر 2018

  ادامه مطلب ...
 • آخرین لیست اعلامی وزارت علوم در خصوص موسسات مجاز اعزام دانشجو

  آخرین لیست اعلامی وزارت علوم در خصوص موسسات مجاز اعزام دانشجو

  لینک آخرین لیست اعلامی وزارت علوم در خصوص موسسات مجاز اعزام دانشجو:

   

  ادامه مطلب ...
 • آغاز اخذ پذیرش رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی

  آغاز اخذ پذیرش رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی

  موسسه اعزام دانشجو شمیم دانش با توجه به درخواستهای بسیار برای تحصیل در رشته های گروه علوم پزشکی ( پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی ) ، بصورت مستقیم و یا با همکاری موسسات طرف قرارداد خود ، تیمی بسیار قوی برای پذیرش این دسته از رشته ها تشکیل داده است .

  ادامه مطلب ...
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه شمیم دانش آفرینان پارس می باشد. - نقشه سایت
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top